קישורים נכנסים ויוצאים

נושא חשוב מאוד בתהליך האופטימיזציה לאתרים, הינו קישורים – פנימיים וחיצוניים, כאשר בלעדיהם לא נוכל לקדם את האתר שלנו וגם כל הרשת האינטרנט לא תוכל לתפקד כפי שאנו מכירים אותה היום.

ברגע שאתר נבנה ע"י חברת לבניית אתרים והועבר משרת לפיתוח אתרים, אשר זמין רק לעובדי אותה החברה, לשרת אינטרנטי רגיל, אשר זמין מכל מחשב בעולם, נרצה לקשר לאתר שלנו ע"י כתיבת מאמרים לדוגמא באתרים להפצת מאמרים ונעשה זאת באמצעות תג מיוחד, שהוא חלק משפת HTML ונועד ליצור קישור טקסטואלי, התג המדובר הינו תג < A / >טקסט הקישור< A >. עד עכשיו שוחחנו על קישורים חיצוניים וכעת נדבר על קישורים פנימיים.

קישורים פנימיים, הינם אותם קישורים בדיוק כפי שהוסבר קודם על קישורים חיצוניים המפנים לאתר שלנו מאתרים אחרים, אך הפעם מדובר על קישורים שבאמצעותם אנו מקשרים (מצביעים) לדפים הנוספים באתר שלנו ובכך חושפים בפני כל מנוע חיפוש את כל דפי האתר המקודם. יש לציין כי גם קישורים פנימיים, הינם חשובים מאוד ובמידה ונעשה אותם בצורה תקינה וחכמה, יזכה האתר לדירוג גבוה בתוצאות של מנועי חיפוש שונים.

 

נשלח ב שיווק ברשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

יצירת קשר בנוגע לקורס קידום אתרים בגוגל ופרסום באינטרנט

הפוסטים שלנו בתחום קידום אתרים בגוגל ושיווק באינטרנט יעזרו לכם בנושא רכישת ידע במסגרת הקורס לקידום אתרים והבאת תוצאות יוצאות דופן לעסקים בכל תחום

קטגוריות

Call Now Button