מטה תגים

מטה תגים חייב להימצא בכל דף ודף של אתר המקודם, כאשר הם ממוקמים פיזית בין התגים HEAD שבתחילת דפי האינטרנט ומציינים אזור הראש של כל דף ודף. קיימים תגי מטה רבים, כאשר לקידום חשובים שניים והם:

  1. מטה תג DESCRIPTION שמסביר באופן תציתי על התוכן של הדף, בו הוא נמצא. מרכיב זה די חשוב בתהליך קידום אתרים ולכן חשוב להשקיע מחשבה בנוגע לתוכן שבו. כאשר מנוע חיפוש מציג דפים בתוצאות חיפוש, מתחת לכותרת המודגשת וניתנת ללחיצה, יהיה מוצג התוכן של תג זה ובמידה ולא יעביר לגולש מסר בצורה קצרה, מדויקת ותמציתית, הסיכוי שייכנס לדף שלנו שואף ל-0.
  2. מטה תג KEYWORDS נועד לתאר למנוע חיפוש את המילים אותן אנו מקדמים בדף מסוים. זה המקום לציין, כי עם השנים, גוגל מייחס חשיבות נמוכה לתוכן של תג זה בעקבות ניצולו לרעה ע"י בעלי אתרים בעבר, אך אין זה אומר שבגלל זה אנו לא נכלול אותו בדף. גם אם יהיה התג ריק, חובה שיימצא בקוד הדף – לא לשכוח כי קיים תקן בינלאומי של W3C שברגע ומרכיב כלשהו שאמור להיות בדף, לא נמצא שם, רואה זאת בחומרה וזה עלול לגרום לבעיות דירוג בתוצאות החיפוש בשלב יותר מאוחר.
נשלח ב שיווק ברשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

יצירת קשר בנוגע לקורס קידום אתרים בגוגל ופרסום באינטרנט

הפוסטים שלנו בתחום קידום אתרים בגוגל ושיווק באינטרנט יעזרו לכם בנושא רכישת ידע במסגרת הקורס לקידום אתרים והבאת תוצאות יוצאות דופן לעסקים בכל תחום

קטגוריות

Call Now Button