קליקים, לחיצות, הקלקות

מערכת פרסום של גוגל מאפשרת לפרסם מוצרים ושירותים לעיני קהל מחפשים במנוע חיפוש וגם לעיני הגולשים באתרי שותפים, כאשר החיוב עבור הפרסום יתבצע רק לאחר שבוצעה לחצה בפועל על מודעת פרסום מילולית או על מודעת פרסום מסוג תמונה.

מייד לאחר הלחיצה, היא תתוסף לכמות הכללית של הלחיצות, אשר בוצעו בחשבון המפרסם. הלחיצה תשויך למסע פרסום מסוים, אליו שייכת המודעה, לקבוצת מודעות מתוך מסע הפרסום, למודעה מסוימת וגם למילה או ביטוי מסוימים מתוך אוצר מילים שנוצר כתוצאה ממחקר מילים, כך שאנו כמנהלי פרסום בגוגל , נוכל לקבל תמונה מדויקת למדי על הפעילות של מסעות פרסום ולקבל החלטות בנוגע לדרכי המשך כדאיות ונכונות ובמידה וקיימת בעיה כלשהי מבחינת פעילות תקינה, הנתונים שנוכל לקבל דרך מרכז הדוחות של אדוורדס, יעידו על כך ויפנו אתנו למקום הנכון לפתרון המיידי.

חזרה למושגים חשבוים בפרסום בגוגל

נשלח ב בלוג קידום אתרים ושיווק באינטרנט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

יצירת קשר

הפוסטים שלנו בתחום קידום ושיווק באינטרנט יעזרו לכם בנושא רכישת ידע במסגרת הקורס לקידום אתרים והבאת תוצאות יוצאות דופן לעסקים בכל תחום

פרויקטים מעניינים

פרויקט כדור שלג ליצירת נדל"ן אינטרנטי מניב בכוחות עצמכם. למעשה אתם מייצרים לעצמכם מקורות הכנסה יציבים (אתרי אינטרנט) בהתבסס על ידע בתחום קידום אתרים ושיווק דיגיטלי באינטרנט.