קישורים נכנסים ויוצאים

נושא חשוב מאוד בתהליך האופטימיזציה לאתרים, הינו קישורים – פנימיים וחיצוניים, כאשר בלעדיהם לא נוכל לקדם את האתר שלנו וגם כל הרשת האינטרנט לא תוכל לתפקד כפי שאנו מכירים אותה היום.

ברגע שאתר נבנה ע"י חברת לבניית אתרים והועבר משרת לפיתוח אתרים, אשר זמין רק לעובדי אותה החברה, לשרת אינטרנטי רגיל, אשר זמין מכל מחשב בעולם, נרצה לקשר לאתר שלנו ע"י כתיבת מאמרים לדוגמא באתרים להפצת מאמרים ונעשה זאת באמצעות תג מיוחד, שהוא חלק משפת HTML ונועד ליצור קישור טקסטואלי, התג המדובר הינו תג < A / >טקסט הקישור< A >. עד עכשיו שוחחנו על קישורים חיצוניים וכעת נדבר על קישורים פנימיים.

קישורים פנימיים, הינם אותם קישורים בדיוק כפי שהוסבר קודם על קישורים חיצוניים המפנים לאתר שלנו מאתרים אחרים, אך הפעם מדובר על קישורים שבאמצעותם אנו מקשרים (מצביעים) לדפים הנוספים באתר שלנו ובכך חושפים בפני כל מנוע חיפוש את כל דפי האתר המקודם. יש לציין כי גם קישורים פנימיים, הינם חשובים מאוד ובמידה ונעשה אותם בצורה תקינה וחכמה, יזכה האתר לדירוג גבוה בתוצאות של מנועי חיפוש שונים.

 

נשלח ב בלוג קידום אתרים ושיווק באינטרנט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

יצירת קשר

הפוסטים שלנו בתחום קידום ושיווק באינטרנט יעזרו לכם בנושא רכישת ידע במסגרת הקורס לקידום אתרים והבאת תוצאות יוצאות דופן לעסקים בכל תחום

פרויקטים מעניינים

פרויקט כדור שלג ליצירת נדל"ן אינטרנטי מניב בכוחות עצמכם. למעשה אתם מייצרים לעצמכם מקורות הכנסה יציבים (אתרי אינטרנט) בהתבסס על ידע בתחום קידום אתרים ושיווק דיגיטלי באינטרנט.